Co to jest landing page i co powinien mieć, z czego powinien się składać

Landing page – strona lądowania, docelowa strona, do której prowadzisz użytkownika, który kliknął w twoją reklamę.

To w zasadzie jeden z ostatnich elementów lejka sprzedażowego i powinien być dopracowany do perfekcji dlaczego?

Dlatego, że prowadząc użytkownika na stronę główną powdujesz, że może się on zgubić. Skoro tak mało osób klika w reklamy internetowe to sprawmy, by po kliknięciu znalazły się one właśnie tam, gdzie być powinny, na stronie konkretnego produktu, usługi, kontaktu i zadbajmy oto, by te strony były zrealizowane, jak najlepiej.

W tym materiale, skupiam się na teoretycznej istocie landiing page, czyli elementach, które musisz mieć na swojej stronie docelowej, aby była ona skuteczna.

Dodatkowo poniżej masz formularz i możesz zapisać się na newsletter, wówczas na maila dostaniesz link do pobrania checklisty skutecznego landingpage. 

Nawet, jeżeli nie budujesz landingpage samodzielnie a zlecasz je do realizacji webmasterowi, uwierz mi przyda Ci się, ponieważ dzięki niej skutecznie przypilnujesz czy robota została dobrze zrealizowana!.

 

Jeżeli chcesz zobaczyć, jak to zrealizować w oparciu o 

– Landingi.pl, czyli stronę służącą do tworzenia landingpage, 

– w oparciu o Wordpresa. 

To zapraszam Cię do kursu, gdzie pokazuję jak to zrobić krok po kroku, co więcej otrzymasz rabat 50% na zakup landingów (plus inne rabaty, dla kursantów)  dzięki temu kurs wyjdzie Ci praktycznie za zero złotych. 

Mam dla Ciebie specjalną ofertę na mój Kurs marketingu on line, ponad 11 godzin video plus dodatkowe rabaty, które sprawią, że ten kurs będzie praktycznie dla Ciebie za darmo.

To nie wszystko, możesz także monitorować to co się dzieje na Twojej stronie, na Twoim landing page.
Wyobraź sobie, że możesz oglądać jak porusza myszką osoba, która wejdzie na Twoją stronę. 
Możesz mieć heatmapę – czyli mapę miejsc, w które klikają internauci. 
Co więcej? – możesz mieć to wszystko za darmo, jeżeli skorzystasz z apki Hotjar – oczywiście ma ona swoje ograniczenia w darmowej wersji ale i tak warto!

Kliknij w te linki i zobacz jak działa HotJar:

– Podstawy Hotjar – Wideo1

– Zmiany w HotJary – Wideo2

 

II edycja Kursu Marketing na Facebooku dla Każdego! – już dostępna, a w niej podstawy, strategie, case study i gotowe schematy reklamowania się na Facebooku.

Mam dla Ciebie ponad 9h materiałow Video – 100% gwarancji lub zwrot pieniędzy – Dowiedz się więcej

Newsletter - tylko dobrych wiadomości