Budowa reklamy na Facebooku dla lokalnego budżetu od A do Z

Zdaję sobie sprawę, że zwłaszcza na początku trudno jest połapać się w budowie reklamy na Facebooku i można przegapić różne jego ukryte funkcje, które pomagają zbudować reklamę skutecznie docierającą do lokalnego biznesu.

W tej lekcji pokażę Ci jak zbudować reklamę od A – do Z w menadżerze reklam Facebooka, taką która dotrze do Twoich potencjalnych klientów znajdujących się  obrębie X kilometrów od siedziby Twojej firmy.

To tylko jeden z elementów, możliwości reklamowych jakie daje nam Facebooku, jeżeli chcesz szerzej dowiedzieć się o jego możliwościach, jak budować reklamy od a- z i skutecznie prowadzić komunikację na Facebooku to zapraszam do mojego kursu.

Będzie tam także o reklamie w prasie i lokalnych serwisach internetowych – dzięki czemu zaoszczędzisz kasę a dodatkowe 99 pomysłów na posty pozwoli Ci na odrobinę spokoju :0) – Kurs marketingu on line na Facebooku i nie tylko

II edycja Kursu Marketing na Facebooku dla Każdego! – już dostępna, a w niej podstawy, strategie, case study i gotowe schematy reklamowania się na Facebooku.

Mam dla Ciebie ponad 9h materiałow Video – 100% gwarancji lub zwrot pieniędzy – Dowiedz się więcej

Newsletter - tylko dobrych wiadomości