Kim jestem i co mnie kręci?

Poznajmy się lepiej, bym mógł pomóc Ci lepiej.

Kim jestem i dlaczego ten blog, ta strona ?

Na co dzień jestem mężem i ojcem dwóch cudownych dzieci córki Kai i syna Kajtka, prywatnie pijacz yerby mate, amator fotografii, latania dronem z papierami,  filmowania, podróżowania, żeglarstwa i motorowodniarstwa – ogólnie lubię wszystko, co podnosi adreanalinę.

Od 2008 roku zajmuje się reklamą internetową, pracuję w Polska Press Grupa odpowiadam za przygotowanie kreatywnych rozwiązań reklamowych dla naszych klientów, jestem typowym naturszczykiem, który większą wagę przykłada do mechanizmów działania niż do angielsko języcznych definicji.

W tym czasie przeprowadziłem setki kampanii reklamowych wykorzystujących większość dostępnych możliwości reklamowania się w sieci, były to kampanie reklamowe zarówno lokalne jak i ogólnopolskie.

Najczęściej uczyłem się na swych błędach i teraz chciałbym Wam pomóc, byście oszczędzili sobie kilku (przeważnie kosztownych finansowo, wizerunkowo) pomyłek.

Jak mogę CI pomóc?

Specjalizuję się w kreatywnym podejściu do kampanii reklamowych, nawet typowy display (banery reklamowe) można zrobić ciekawie i skutecznie. 

Najlepiej się czuje w tym, czym zajmuje się od ponad 13 lat, czyli sprowadzaniem klientów do firm, handlujacych off line a szukających swoich klientów w internecie.

Standardowe rozwiązania są dobre na początek, kiedy dopiero wchodzimy w świat reklamy, gdy już w nim posiedzimy to zarówno handlowcom, agencjom reklamowym standardowe podejście się zwykle nudzi to raz-dwa okazuje się, że nie jest zawsze ono najlepszym wyjściem.

Stawiam na indywidualne rozwiązania, dla każdej firmy a głównym celem tej strony jest pomoc firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, w których bardzo często nie ma czasu lub czasu i pieniędzy na fachowe szkolenia z marketingu internetowego. 

Mam nadzieje, że moja wiedza się Wam przyda.

Czekam i liczę na wasze komentarze i sugestie odnośnie przystępności przekazywanej wiedzy jak i tematów, jakie chcielibyście poruszyć

Miłego Dnia 

Grzegorz Zajączkowski 

zakres usług 

Służbowy kanał youtube

Filmy, poradniki, wiedza niezbędna dla marketingowca w postaci Video

Postawiłem na video, jako formę przekazu to jakby spełnienie marzeń dla każdego dyslektyka, choć by dobrze wypozycjonować treść na Youtube bez słowa pisanego jest ciężko.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że trafią do CIebie wszystkie moje treści opublikowane na Youtube, musisz odklikać Subskrybuj -> nacisnąć dzwoneczek – wyświetl wszystko. Tak to sobie YT wymyślił – mam nadzieje, że Ci się uda. 

 

Facebook to miejsce, w którym czuję się dobrze i najszybciej możecie mnie tam złapać.

To miejsce, w którym jest jeszcze więcej nowości, zapowiedzi i newsów, ze świata reklamy.

Na Facebooku jest także grupa Najlepsze Reklamy – do której Cię zapraszam!

prywatny kanał youtube

Filmy to moja pasja, lubię wziąć kamerę i kręcić zwłaszcza filmy z podróży.

Gdy praca sprawia Ci przyjemność i pozwala poszerzać swoje pasje to znaczy, że jest dobrze.

Tak dobrze czuję się przed, jak i za kamerą a w odpoczynku od produkcji komercyjnych tworzę swoje filmy, zwłaszcza video podsumowania podróży mnie kręcą najbardziej. 

Wpadaj na YT, w komentarzu zostaw link do swego kanału – miłego oglądania. 

prywatny kanał youtube

Instagram to typowa odskocznia i tu zostawiam miejsce tylko fotografii NIEmarketingowej 

,To raczej dziennik wypraw różnych od latania dronem po okolicy przez wycieczki duże i małe, wiem że jedynie takie podejście pozwoli doskonalić swoje umiejętności w obsłudze aparatu. 

Zatem jeżeli jesteś na Instagramie i chcesz wymienić się doświadczeniami związanymi z foto – zapraszam – Zajac_jedynytaki

 

OPINIE KLIENTÓW

Głowa pełna pomysłów, natchnienie w działaniach marketingowych

Jacek Leisa, JL PROJEKT

Bardzo dziękujemy za pomoc w rozwoju naszego stowarzyszenia. Wiedza przekazana bezcenna, będziemy się starać wdrożyć ją jak najszybciej i jak najlepiej, by być skuteczniejsi. Pozdrawiam serdecznie

Agnieszka Mikołajek, Prezeska Stowarzyszenia Oławska Platforma Pomocy

Poważne tematy wykładane na luzie 🙂 to jest to!

Piotr Brzeziński Dyrektor marketingu, Grupa Hotele Nadmorskie

Profesjonalne i pełne inspiracji 3 godziny konsultacji. Warto skorzystać i spojrzeć na swoje działania marketingowe z innej strony. Dzięki Grzegorz Zajączkowski. Polecam wszystkim.

Patrycjusz Jaworski Dyrektor ds. marketing i obsługi klienta Kastell

Napisz maila – porozmawiajmy!