Prosty trick na znalezienie dobrej grupy docelowej na Facebooku

Jak odnaleźć idealną grupę docelową dla swojego biznesu? To może być spory kłopot, ale oczywiście jako pierwsze zaczynamy od zainteresowań jakie daje nam Facebook i to jest dobry początek.

Kolejnym sposobem mogą być grupy look a like czyli grupy osób podobnych do tych, którzy byli na naszej stronie internetowej lub wybranej sekcji

Trzeci sposób to może być, wgranie grupy osób, którzy są naszymi klientami i poszukanie osób podobnych do naszych klientów.

Czwarty sposób, to może być grupa osób podobnych do tych, którzy są naszymi fanami na Facebooku lub Instagramie.

Ja przedstawiam Ci sposób 5, czyli targetowanie reklamy na osoby, które są w danym czasie i danym miejscu na konkretnym wydarzeniu, targach, konwencie fantasy czy innej imprezie miejskiej.

Jeżeli to jest impreza tematyczna, targowa, branżowa – no to masz potężna grupę osób w danym momencie, do których możesz dotrzeć z reklamą, może nie od razu sprzedażową, może najpierw na zaangazowanie ale to juz kwestia decyzji Twojej, biznesowej!

 

Zobacz materiał wideo jak to ustawić.

II edycja Kursu Marketing na Facebooku dla Każdego! – już dostępna – sprzedaż tylko do 30.06.2023 r.

Mam dla Ciebie ponad 9h materiałow Video – 100% gwarancji lub zwrot pieniędzy – Dowiedz się więcej

Dodatkowo dla kursantów są specjalne rabaty na najciekawsze aplikacje marketingowe, dzięki nim, kurs dostaniesz praktycznie za darmo. 

Newsletter - tylko dobrych wiadomości