Prosty sposób na zwiększenie komentarzy i zasięgów pod postów za darmo.

Na zasięgi postów wpływa wiele czynników, oczywiście najlepiej jak post jest udostępniany, wówczas najwięcej osób go zobaczy, ale komentarze, lajki, czy inna aktywność pod danym postem także wpływa na jego zasięgi. 

Można pisać komentujcie, zadawać pytania, zagadki, ale jeszcze lepszym sposobem jest zaskoczyć swoich fanów, choćby akcją, w stylu „skomentuj post, daj odpowiedź na pytanie, a messengerem wyśle Ci info czy dobrze odpowiedziałeś”.

To może być fajna i ciekawa akcja w stylu rebus, zagadka, ale może przybrać inny wymiar, skomentuj jeżeli chcesz dostać rabat, skomentuj jeżeli chce dostać e-booka, skomentuj jeżeli … 

No i to co wymyślimy, by zachęcić ludzi do komentowania, będzie zależało od tego co możemy im dać w zamian. 

Jak wspomniałem na początku, nie musi być to rzecz materialna, czasami sama zabawa i akacja powoduje, ze ludzie się angażują, a i takie zabawowe posty robią nam robotę zasięgową i budują w rozpoznawalność naszego profilu. 

Co więcej, gdy możesz to zrobić automatycznie i ustawić bota, który:

  • skomentuje, każdy komentarz fanów, 
  • polubi każdy komentarz, fanów, 
  • wyśle automatycznie do nich wiadomość.

Wówczas ta zabawa robi się naprawdę przyjemna, a gdy można to sprawdzić za darmo z wykorzystaniem Chatfuela lub Manychata, to aż nasuwa się pytanie, czy już to sprawdziłeś?

Jeżeli nie to masz film, gdzie pokazuje jak to ustawić.

Jeżeli tak to daj znać w komentarzu podeślij link do posta pochwal się jak Ci się udało, jak Ci to wyszło.

 

 

II edycja Kursu Marketing na Facebooku dla Każdego! – już dostępna, a w niej podstawy, strategie, case study i gotowe schematy reklamowania się na Facebooku.

Mam dla Ciebie ponad 9h materiałow Video – 100% gwarancji lub zwrot pieniędzy – Dowiedz się więcej

Newsletter - tylko dobrych wiadomości