Landingpage, najbardziej zaniedbany element kampanii reklamowych

Dlaczego to takie ważne? Skoro tyle wydajemy kasy na reklamę, od produkcji przez emisję i wszystko to w celu by interanuta wykonał zamierzoną przez nas akcje – to musimy zadbać o naszą stronę docelową. 

W tym materiale zbiorę dwie poprzednie publikacje. 

I. Podstawy z czego powinien składać się landingpage.

Tutaj możecie zobaczyć cały materiał video.

2. Pełen materiał, pokazujący krok po kroku jak zbudować landing page na Landingi.pl

UWAGA dla osób z mojego kursu, rabat 50% na pierwszy miesiąc na landingi.pl, jak to działa, kupujesz kurs za 99 zł i dostajesz rabat wartości 89 zł, (dla kursantów jest dostępne znacznie więcej rabatów, dzięki czemu kurs jest praktycznie za free)

Jeżeli jesteś tu by pobrać checklistę skutecznego landing page, to mam dla Ciebie dobrą wiadomość – DOSTANIESZ ją za DARMO.

No dobra, prawie za darmo musisz zostawić mi swój adres mailowy, wypełnij formularz a checklista pojawi się na Twojej skrzynce. 

 

Nie interesują Cie Landingi? chciałbyś spróbować na Getrespons? proszę tutaj możesz zgarnąć nawet 100 zł rabatu na kolejne wydatki, musisz jedynie zarejestrować konto przez ten link http://gr8.com//pr/eEkAd/d

II edycja Kursu Marketing na Facebooku dla Każdego! – już dostępna, a w niej podstawy, strategie, case study i gotowe schematy reklamowania się na Facebooku.

Mam dla Ciebie ponad 9h materiałow Video – 100% gwarancji lub zwrot pieniędzy – Dowiedz się więcej

Newsletter - tylko dobrych wiadomości