Skończ z płaceniem za tworzenie reklamy zewnętrznym firmą. Zacznij oszczędzać i inwestować w swoje umiejętności lub swojej kadry. 

Dołącz do grupy ponad 374 kursantów, którzy już skutecznie prowadzą swoje działania reklamowe na Facebooku i lokalnych mediach.

 

Na kursie nie uczę puszczać reklam! Na kursie nauczysz się, jak zbudować swoją przewagę nad konkurencją, stworzyć lejki sprzedażowe i emitować kampanie reklamowe, przyciągające wartościowych klientów do Twojego biznesu (od teorii po praktykę)

 

Dodatkowo 3 nowe lekcje o budowie landing page i rabat 50% na Landingi.pl

Zastnawiasz się czy ten kurs jest dla Ciebie?

nie musisz mieć e-commercu!
by zdobywać klientów w internecie!

,Tak, to jest kurs dla Was wszystkich, którzy chcecie nauczyć się skutecznej komunikacji w internecie przy użyciu Facebooka, reklam banerowych i content marketingu na lokalnych serwisach internetowych oraz w lokalnej prasie.

To maksymalny zestaw wiedzy podany w sposób prosty i zrozumiały dla każdego!

Co będziesz umiał po przejściu tego kursu:

  1. – ogarniesz bezpieczeństwo swej firmy w social mediach, 
  2. – poznasz wszystkie niezbędne ustawienia Twej strony na Facebooku, by wyglądała profesjonalnie i przyciągała klientów,
  3. – dowiesz się, czym jest USP i jak go wykorzystać w komunikacji, tak by przestać walczyć o klienta tylko ceną,
  4. – poznasz schematy pisania postów i tworzenia grafiki (plus narzędzia),
  5. – dostaniesz niezbędne info, by Tworzyć lejki sprzedażowe, budować kampanie reklamowe i poruszać się w menadżerze reklam, menadżerze firmy od teorii po praktykę,
  6. – będziesz wiedział, jak optymalizować reklamy i sprawdzać ważne dla Ciebie czynniki,
  7. – dostaniesz checlistę, z którą już nie zrobisz nigdy kiepskiej reklamy,
  8. – dostaniesz 99 pomysłów na posty,
  9. – zaoszczędzisz pieniądze na zakupie reklam u lokalnych wydawców, pamiętaj dywersyfikacja źródeł kontaktów z klientami to metoda na sukces.

To nie wszystko! Ten kurs żyje cały rok, 

 

Co znajdziesz w kursie:

W tym kursie znajdziesz

Strategie reklamowe, schematy tworzenia reklam, info na temat celów reklamowych, przykłady skutecznych grup docelowych, metody odkrywania własnych grup docelowych, przykłady udanych kampanii reklamowych, to nie wszystko!

Strategie reklamowe

To gotowe strategie pokazujące, jakie działania podjąć należy by zwiększyć obroty w danej branży plus podział budżetu, czyli ile kasy na jakim etapie wydawać

Gotowe skuteczne schematy reklamowe

Odpalamy menadżera reklam i pokazuję Ci, jak stworzyć bezpieczną 4 stopniową strategię dla e-commerce, oraz 3 stopniową strategię na pozyskiwanie leadów. 

Przykłady skutecznych kampanii reklamowych

 Pokazuje 4 udane kampanie reklamowe + wnioski, dlaczego się one udały - Wprowadź to samo u siebie!
+ Gotową check lista, jak budować skuteczny landing page!

Jak skutecznie tworzyć treść?

Dowiesz się jak, tworzyć pisać treść, która sprzedaje, jak tworzyć grafikę i jak do jednego i drugiego wykorzystać ChatGPT, OpenAI lub inną sztuczną inteligencję, która Cię w tym wyręczy!

9 h wideo 60 zrozumiałych prostych lekcji

Mnie też irytuje branżowy żargon, staram się przekazywać treść tak byście mogli ją zrozumieć od branżowych pojęć jest słowniczek, dzięki niemu połapiecie się w menadżerze reklam.

Nauczysz się szukać skutecznych grup docelowych

Możliwości reklamowe Facebooka są ogromne, ale musisz szukanie grupy docelowe zacząć od siebie, swoich klientów, rozmów z pracownikami i nimi - dopiero tak zdobytą wiedzę - zamienisz na grupę docelową. 

Skończysz konkurować ceną!

Pokażę Ci jak wydobyć swoje Unique sell proposal - USP.  Nauczysz sie, jak wyłuskać i pokazać swoją przewagę nad konkurencją i zamienić to w korzyści dla kupujących - i dzięki temu zdobędziesz więcej klientów lub zwiększysz sprzedaż w e - sklepie. 

Teoria, dzięki której odnajdziesz się a Facebooku

Gubisz się na Facebooku, menadżerze reklam, menadżerze firmy, business suite, gubisz się w celach reklamowych, analizowaniu wyników konkretnych celów? Musisz przejść teorię - dzięki temu lepiej wdrożysz strategie reklamowe. 

Kurs możesz kupić w dwóch wariantach!

Kurs podstawowy 60 lekcji -9 h nagrań- jest z dostępem do grupy na Facebooku i pomocy na otwartych kanałach komunikacji - Grupa lub Komentarze pod lekcjami.

Nie odkładaj zmian w swoich reklamach na później - Wdrożenie zmian z kursu zajmie Ci max 2 dni!

To tylko 2,5 zł brutto za 1 lekcje - łącznie 60  lekcji - nie musisz przejść wszystkich, możesz wybrać od razu schematy reklamowe i już je u Siebie wdrażać.

W tej wersji oprócz podstwowych metod komunikacji dotajesz 1 lekcje 60 minut, 1 na 1 zemną, robimy wideokonferencje i rozwiązujemy Twoje problemy!

14 dniowa gwarancja zwrotu kasy, jak się okaże, że to nie jest Twoja bajka - oddaje Ci 100% zapłaconej kasy!

Zastanawiasz, jakie mam doświadczenie i kim jestem?

Jestem fanem reklamy, fanem marketingu, autorem tego bloga, kanału na Youtube, kanału na TikToku.

Od blisko 6 lat prowadzę kampanie reklamowe, dla klientów z grupy, początkujących, małych średnich firm, pojedynczych wydawców książkowych, startujących e-commerców, producentów, którym zależy na budowaniu dobrego wizerunku swojej firmy, produktów.

Pierwszą edycję kursu kupiło ponad 400 osób, z czego ponad 40 odbyło 60 minutowe konsultacje 1 na 1 i był tylko 1 zwrot.

Dlaczego tak krótki dostęp do kursu? - To wystarczający okres, by zmienić wyniki swej kampanii reklamowej albo przerabiasz cały kurs to około 10 h plus 10 h na wdrożenie i działasz, realizujesz kampanie reklamowe i zwiększasz sprzedaż! - Nie odkładaj tego na później!

Ponieważ samo poznanie i przejście kursu, to nie wszystko - trzeba go jeszcze skutecznie wprowadzić w życie, odpowiednie dobrać produkty, do warunków rynkowych, pisać językiem korzyści, rozpisać sobie strategię działania i się jej konsekwentnie trzymać - Dlatego mam dla Ciebie check listę, którą warto przejrzeć przed startem kampanii reklamowych.

Możesz każdy etap kursu konsultować zemną, na grupie lub w komentarzach pod kursem, dodatkowo dostępne są konsultacje 1 na 1. 

Jestem pewny tego, co zawarłem w kursie dlatego masz 14 dni na testy, jeżeli Ci się nie spodoba, nie odkryjesz tam nic nowego - dostajesz 100% zwrotu!

fanów na Facebooku

subskrybcji na Youtube

poradników na Youtube

Obserwujących na TikToku

Podstawy - plus bezpieczeństwo!

Musisz znać podstawy, pojęcia oraz podstawowe ustawienia, które zapewnią Ci ochronę przed stratą wizerunku i kasy z konta na managerze reklam!

Wykorzystaj 100 % możliwości Facebooka

Dobre ustawienie strony na Facebooku sprawi, że Twój biznes będzie profesjonalnie postrzegany, a wykorzystanie w pełni messengera, kalendarza spotkań czy innych funkcjonalności – ułatwi Ci kontakt z klientami.

k

Jak tworzyć posty na Facebooku

Poznaj naprawdę niezbędne narzędzia do produkcji postów na Facebooku, naucz się co sprawia że jedne posty mają 1000 lajków a drugie zero. Naucz się dobierać kolory tak, by zwiększyć sprzedaż poprzez swoje posty na Facebbooku!

Roczny aktualizacja + konsultacja

Ten kurs będzie zmieniał się wraz ze zmieniającym się Facebookiem a Ty komentując lekcje otrzymasz moje wsparcie w swoich działania. 

Nauczę Cię jak poruszać w managerze reklam

Opowiem Ci o Managerze reklam, pokaże jego najważniejsze funkcjonalności, zrobimy kampanie reklamowe na leady, pozyskanie wiadomości w messengerze, kierujących ruch do firmy – teraz będziesz umiał to robić sam.

Istnieje skuteczna reklama poza Facebookiem

Tak można kupić skuteczną reklamę u lokalnych wydawców, jak wiesz co to content marketing i jakie są możliwości reklamowej banerowe. Dowiesz się od czego zależy cena prasy i zaoszczędzisz pieniądze. 

Piksel konwersji, jak go wykorzystać

Dowiedz się, jak zainstalować kod piksela, jak mierzyć zdarzenia na Facebooku by trafić do osób, które odwiedzają Twoją stronę a nie są Twoimi fanami.

Remarketing nie jest trudny

Dowiesz się co to jest remarketing, jak z niego korzystać by zdobywać klientów, sprzedawać więcej. Remarketing w dwóch postaciach w stosunku do fanów i działań na Facebooku oraz vs strona www. 

N

Zgarnij 99 pomysłów na posty

Mam dla Ciebie 99 pomysłów na posty, podzielone na branże spożywcze, usługowe, biznesowe – tak byś nie tracił głowy i czasu na wymyślanie treści a miał gotowy zestaw i ruszył z kopyta. 

Mógłbym zrobić sztuczkę, wybrać krótki okres pokazać Ci ROAS reklam moich klientów na poziomie 15-20 pln, tak jak to robią inni, ale diabeł tkwi w szczegółach 🙂

Dlatego pokażę Ci opinie klientów, którzy skorzystali z kursu lub konsultacji, liczą się słowa prawdziwych osób, które możesz w necie odszukać

Dlatego masz gwarancję 14 dni na kurs, jeżeli uznasz, że to nie to - zwrot 100% kasy.

Mam dla Ciebie dwie propozycje na zakup mojego kursu.

Kupując teraz oszczędzasz 100 zł, a nawet więcej, dlaczego?

Gdybyśmy mieli zrobić 11 godzin konsultacji, to byłby koszt 3400 zł netto, a kurs w naniższej cenie masz za 99 zł. 

 

Korzystając z rabatów dla kursantów

– 50% na landingi.pl,

– Crello  25%,

– FreePik 20%,

– dodatkowe 40$, na zakup apki do streamowania na Facebooku i Youtube i nie tylko – strefa rabatów stale rośnie + dodatkowe 2 miesiące za darmo na Artlist…

 

Korzystając z rabatów, dostajesz kurs praktycznie za darmo!

 

Mam dla Ciebie dwie opcje, pierwsza to kurs premium, w którym dostajesz dodatkową 60 minutową indywidualną konsultacje video zemną. 

Ustalasz jaki masz problem, wysyłasz mi info z opisem, nadajesz dostępy i razem siadamy do rozwiązania problemu – idealne na start, idealne gdy czujesz, że utkąłeś – normalna konsultacja 60 minutowa to cena 250 zł.  Tutaj masz kurs i konsultacje oszczędzasz 100 zł

Kurs podstawowy – to dostęp do kursu  on-line na rok, i dostęp do grupy na Facebooku, gdzie będziemy rozwiązywać swoje problemy marketingowe wspołlnie – w grupie siła a zebrała się tam naprawdę pomocna ekipa i ja :), 

Hurry Up!

Mam dla Ciebie  dwie opcje kursu każdy z dostępem do rocznego wsparcia :

Wariant A – Premium kurs z dostępem do 60 minutowych indywidualnych konsultacji video – 299 zł Brutto – tylko przez godzinę 199 zł, 

Wariant B – Podstawowy kurs z dostępem do konsultacji w ramach kursu na grupie otwartej – 199 zł Brutto – tylko przez godzinę 99 zł.

Najpopularniejsze lekcje według kursantów to:

1. Dodawanie messengera do strony www.

2. Budowanie bota, za darmo, który komentuje, lajkuje i wysyła wiadomości messengerem,

3. Jak pisać posty, które angażują,

4. Jak tworzyć grafikę, którą ktoś zauważy, 

5. Twoje USP,

6. Jak zbudować lejek sprzedażowy, 

7. Tworzenie reklam na leady w menadżerze reklam,

8. Optymalizacja. 

9. 99 pomysłów na posty 

10. Jak budować landing page, teoria (check lista do pobrania) budowanie landinga na Wordpresie lub z gotowych szablonów na Landingi.pl 

Co przed nami, we wrześniu/październiku – dodatkowe lekcje!

1. Film – na co zwrócić uwagę przygotowując się do produkcji video, własnej lub zlecanej na zewnątrz.

2. Gdzie emitować film Youtube czy Facebook – na jakie statystyki patrzeć, co wpływa na oglądalnosc filmu na danych platformach. 

3. Podstawy reklamy, promocji filmów na Youtube. Omówienie systemu i wprowadzenie do pierwszej kampanii reklamowej.

Zobacz przykładową lekcję na temat lejków sprzedażowych. 

Zastanawiasz się, czy to dobry moment na kurs marketing?

Dlaczego warto?

11. Kurs z ponad  11 h nagrań, prezentacje, ponad 40 lekcji – to mocna bomba wiedzy na start, jak i dla zaprawionego w boju marketingowca,

2. Treść oparta o nowy wygląd Facebooka – nie zgubisz się,

3. Konsultacje – nie wiesz?komentujesz lekcje – ja odpowiadam – Uczymy się wszyscy razem!

4. Gwarancja 100% lub zwrot kasy – nic nie ryzykujesz!

5. Materiały drukowane – czyli PDF, Check listy!

6. Roczne wsparcie w postaci konsultacji na grupie, na kursie lub indywidualnych.

Pamiętaj nietrafione komunikaty reklamowe, źle dobrane grupy docelowe – to praktyczna strata kasy. Dlatego naucz się skutecznie komunikować na Facebooku oraz tworzyć reklamy, które zarabiają na siebie.

Zastanawiasz się dla kogo jest ten kurs,
Czy dasz radę?

N

Wszystkich – którzy nie mają dużo czasu ale chcą szybko przyswoić najważniejsze elementy by skutecznie prowadzić profil na Facebooku,

N

Zainteresowanych – jak skutecznie i taniej kupować reklamy u lokalnych wydawców, jakie wskaźniki są ważne, co brać pod uwagę by nie kupować kota w worku a skuteczną reklamę, która dotrze do Twoich odbiorców!

To jest idealne rozwiązanie dla:
– branży beauty,
– branży gastronomicznej,
– branży usługowej,
– deweloperów,
– branży budowlanej,
– producentów,
– właścicieli sklepów stacjonarnych,
– samozatrudnionych ekspertów w swoim fachu,
– mikro i makro firm, które szukają klientów w internecie

To kurs skupiony na tym, jak prowadzić komunikację z lokalnym rynkiem (i nie tylko), zwłaszcza gdy sprzedajemy usługi, produkty offlinowo a w internecie szukamy naszych klientów.

 

Nie musisz mieć e-commercu, by sprzedawać swoje usługi, produkty dzięki reklamie w internecie, możesz skutecznie pozyskiwać klientów – wystarczy dobrze zaplanować i przygotować kampanię reklamową!

 

Dodatkowo otrzymujesz gwarancję 100% satysfakcji z kursu.

Zobacz II przykładową lekcję.

Od 7 lat prowadzę dla was blog marketingnaluzie.pl, fanpag i kanał na Youtube, gdzie dzielę się z Wami wiedzą na temat social mediów – sprawdź w jaki sposób podaje wam wiedzę.

To co Ci oferuję to moje moje lata doświadczenia oparte na wnioskach  z popełnionych błędów i know how sukcesu.

 

 

Moje statystyki w internecie

fanów na Facebooku

subskrybcji na Youtube

poradników na Youtube

godzin oglądano moje filmy na YouTUBE

Opinie na temat współpracy.

Zobacz ostatnio dodane opinie na temat współpracy ze mną.

„Głowa pełna pomysłów, natchnienie w działaniach marketingowych”

Jacek Leisa

Właściciel, JL PROJEKT

„Bardzo dziękujemy za pomoc w rozwoju naszego stowarzyszenia. Wiedza przekazana bezcenna, będziemy się starać wdrożyć ją jak najszybciej i jak najlepiej, by być skuteczniejsi.”

Agnieszka Mikołajek

Prezeska , Stowarzyszenia Oławska Platforma Pomocy

“Profesjonalne i pełne inspiracji 3 godziny konsultacji. Warto skorzystać i spojrzeć na swoje działania marketingowe z innej strony. Dzięki Grzegorz Zajączkowski. Polecam wszystkim.”

Patrycjusz Jaworski

Dyrektor marketingu, Kastell

“Chciałbym polecić Marketing na luzie, a przede wszystkim Grzegorza, który angażuje się w to co robi w 100% kiedy pojawia się problem, to szuka różnych rozwiązań i co najważniejsze zawsze kreatywnie podchodzi do wszystkiego. mega dobry kontakt, duża wiedza i świetna analiza pomysłów. Markering na luzie – POLECAM”

Robert Kleczkowski

Właściciel, Parisien

100% Gwarancja satysfakcji, jeżeli Ci się kurs nie spodoba masz 14 dni na jego zwrot, a ja oddam Ci całą wartość zamówienia. 

FAQ

1. Czy mogę oddać kurs, jak mi się nie spodoba?

Tak, masz 14 dni na zwrot i dostaniesz 100% zwrotu. 

2. Na jak długo kupuję kurs?

Kupujesz go z dostępem na rok.

3. Ile razu mogę z niego skorzystać?

Możesz korzystać, dowolnie ile chcesz w ciągu roku od zakupu.

4. Czy kurs jest aktualizowany?

Tak, w  miarę zmian na Facebooku dochodzą aktualizacje kursu oraz nowe lekcje. 

5. Jak wyglądają konsultacje premium?

Umawiamy się na godzinną rozmowę, wcześniej opisujesz  mi problem do omówienia, dajesz jeżeli trzeba dostępy do konta i rozwiązujemy Twój problem.

6. Jak wyglądają konsultacje grupowe?

Możesz komentować, poszczególne elementy lekcji i zadawać pytania, lub wejść na grupę i tam rozmawiamy o zmianach na Fb poradach etc. 

 

Nie jesteś pewien czy ten kurs, jest dla Ciebie?

Sprawdź swą wiedzę w quizie wiedzy na temat prowadzenie działań reklamowych oraz prowadzenia profilu na Facebooku, mam dla Ciebie tam 25 pytań, na każde z nich jest jedna prawidłowa odpowiedź i masz na to 25 minut.

Sprawdź swoją wiedzę i zdecyduj! Kliknij i przetestuj swoją wiedzę!

Masz pytania?

Napisz maila, porozmawiajmy!

Nowe pole

11 + 5 =