Jak dodać zdjęcia na instagrama przez komputer w prosty sposób

Dla miłośników smartfonów to nie zrobi różnicy ale są jeszcze na świecie tacy oldschoolowi ludzie, jak ja co lubią bardziej przez komputer dodawać zdjęcia nawet na instagrama.

Dlatego cieszy mnie, że ta funkcja powróciła (była swego czasu dostępna ale w pewnym momencie zniknęła lub być może tylko u mnie)

Do rzeczy! Dodawanie zdjęć na Instagrama przez komputer działa tylko na chrome i wymaga krótkiej operacji, jej przebieg opowiem Ci krok po kroku.

Odpalając Chrome klikasz w prawy górny róg w opcje “Dostosowanie i kontrolowanie Google Chrome” > najeżdżamy na więcej narzędzi > na narzędzia dla programistów

 

Gdy to odklikamy pojawi nam się następujący obraz, w którym musimy przełączyć wygląd nasze wyszukiwarki z desktopowego na smartfonowy.

 

 

 

 

Czasami to się zawiesza i jeżeli nie będziecie widzieli obrazu poniżej pozwalającego na obsługę instagrama przez komputer, wówczas wyłączcie chroma i odpalcie jeszcze raz powtarzając całą procedurę.

Powinniście finalnie zobaczyć taki efekt.

 

Dalej obsługa instagrama przez komputer jest praktycznie taka sama jak przez smarfona, ok jest minus że w ten sposób możecie dodawać tylko zdjęcia, nie zobaczycie stories.

Są jednak tez plus, możecie dodawać filtry i edytować swoje fotki praktycznie tak samo jak przez smartfona

 

Mam nadzieje, że to się Wam przyda tak bardzo jak mi 🙂

 

Szukasz kogoś, kto przygotuje dla Ciebie strategię działań reklamowych?

Wykona stronę www, ogarnie Ci social media i stworzy video, które sprzedaje?

Nazywam się Grzegorz Zajączkowski – Napisz do mnie. 


Newsletter - tylko dobrych wiadomości

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w świecie reklamy internetowej