Skończ z płaceniem za tworzenie reklamy zewnętrznym firmą. Zacznij oszczędzać i inwestować swoje umiejętności lub swojej kadry. 

Dołącz do grupy ponad 200 kursantów, którzy już skutecznie prowadza swoje działania reklamowe na Facebooku i lokalnych mediach. 

 

Na kursie nie uczę puszczać reklam! Na kursie nauczysz się, jak zbudować swoją przewagę nad konkurencją, stworzyć lejki sprzedażowe i emitować kampanie reklamowe, przyciągające wartościowych klientów do Twojego biznesu (od teorii po praktykę)

 

Zastnawiasz się czy ten kurs jest dla Ciebie?

nie musisz mieć e-commercu!
by zdobywać klientów w internecie!

,Tak, to jest kurs dla Was wszystkich, którzy chcecie nauczyć się skutecznej komunikacji w internecie przy użyciu Facebooka, reklam banerowych i content marketingu na lokalnych serwisach internetowych oraz w lokalnej prasie.

To maksymalny zestaw wiedzy podany w sposób prosty i zrozumiały dla każdego!

Co będziesz umiał po przejściu tego kursu:

  1. – ogarniesz bezpieczeństwo swej firmy w social mediach, 
  2. – poznasz wszystkie niezbędne ustawienia Twej strony na Facebooku, by wyglądała profesjonalnie i przyciągała klientów,
  3. – dowiesz się, czym jest USP i jak go wykorzystać w komunikacji, tak by przestać walczyć o klienta tylko ceną,
  4. – poznasz schematy pisania postów i tworzenia grafiki (plus narzędzia),
  5. – dostaniesz niezbędne info, by Tworzyć lejki sprzedażowe, budować kampanie reklamowe i poruszać się w menadżerze reklam, menadżerze firmy od teorii po praktykę,
  6. – będziesz wiedział, jak optymalizować reklamy i sprawdzać ważne dla Ciebie czynniki,
  7. – dostaniesz checlistę, z którą już nie zrobisz nigdy kiepskiej reklamy,
  8. – dostaniesz 99 pomysłów na posty,
  9. – zaoszczędzisz pieniądze na zakupie reklam u lokalnych wydawców, pamiętaj dywersyfikacja źródeł kontaktów z klientami to metoda na sukces.

To nie wszystko! Ten kurs żyje cały rok, zobacz listę updatów, jaka już była. Wygląda to tak, jest, zmiana na Facebooku, jest zmiana na kursie!

 

Co zyskasz kupując ten kurs?

Mam dla Ciebie 667 minut nagrań video ponad 40 lekcji, które w trakcie zmian na Facebooku będą aktualizowane. Dzięki temu nie zostawiam Cię ze starym wyglądem Facebooka a daję Ci kurs, który żyje, dodatkowo Ty możesz w ramach kursu konsultować swoje działania – to nie wszystko dodatkowo materiały w postaci prezentacji i 99 pomysłów na posty, 15 moich Tips&Triks, które w ramach podsumowania ułatwią Ci działanie na Facebooku.

Dlaczego opowiadam nie tylko o Facebooku?
Ponieważ moje 14 lat doświadczenia w jednym z największych wydawnictw prasy lokalnej nauczyło mnie tego, że social media nie są jedynym dobrym źródłem komunikacji na rynku. Tworzyłem kampanie reklamowe dla lokalnych firm od budżetu 500 zł do 400 000 zł, były to lokalne i ogólne polskie kampanie reklamowe i wiem jak połączyć social media i lokalnych wydawców  tak byś osiągnął sukces w Twojej branży.

Chcesz uzyskać przewagę nad konkurencją?
Chcesz sprzedawać więcej swoich produktów i usług?
Zobacz co znajdziesz w moim kursie!

Dołącz do Grona ponad 200 kursantów, którzy już korzystają z kursu. Dodatkowe 24 osób jest w trakcie konsultacji video i rozwija swoje kampanie reklamowe!

Zobacz szczegółowy spis treści tego co znajduje się w kursie.

Podstawy - plus bezpieczeństwo!

Musisz znać podstawy, pojęcia oraz podstawowe ustawienia, które zapewnią Ci ochronę przed stratą wizerunku i kasy z konta na managerze reklam!

Wykorzystaj 100 % możliwości Facebooka

Dobre ustawienie strony na Facebooku sprawi, że Twój biznes będzie profesjonalnie postrzegany, a wykorzystanie w pełni messengera, kalendarza spotkań czy innych funkcjonalności – ułatwi Ci kontakt z klientami.

k

Jak tworzyć posty na Facebooku

Poznaj naprawdę niezbędne narzędzia do produkcji postów na Facebooku, naucz się co sprawia że jedne posty mają 1000 lajków a drugie zero. Naucz się dobierać kolory tak, by zwiększyć sprzedaż poprzez swoje posty na Facebbooku!

Roczny aktualizacja + konsultacja

Ten kurs będzie zmieniał się wraz ze zmieniającym się Facebookiem a Ty komentując lekcje otrzymasz moje wsparcie w swoich działania. 

Nauczę Cię jak poruszać w managerze reklam

Opowiem Ci o Managerze reklam, pokaże jego najważniejsze funkcjonalności, zrobimy kampanie reklamowe na leady, pozyskanie wiadomości w messengerze, kierujących ruch do firmy – teraz będziesz umiał to robić sam.

Istnieje skuteczna reklama poza Facebookiem

Tak można kupić skuteczną reklamę u lokalnych wydawców, jak wiesz co to content marketing i jakie są możliwości reklamowej banerowe. Dowiesz się od czego zależy cena prasy i zaoszczędzisz pieniądze. 

Piksel konwersji, jak go wykorzystać

Dowiedz się, jak zainstalować kod piksela, jak mierzyć zdarzenia na Facebooku by trafić do osób, które odwiedzają Twoją stronę a nie są Twoimi fanami.

Remarketing nie jest trudny

Dowiesz się co to jest remarketing, jak z niego korzystać by zdobywać klientów, sprzedawać więcej. Remarketing w dwóch postaciach w stosunku do fanów i działań na Facebooku oraz vs strona www. 

N

Zgarnij 99 pomysłów na posty

Mam dla Ciebie 99 pomysłów na posty, podzielone na branże spożywcze, usługowe, biznesowe – tak byś nie tracił głowy i czasu na wymyślanie treści a miał gotowy zestaw i ruszył z kopyta. 

Zabacz pierwsze opinie o kursie i dołącz do ponad 200 osób, na kursie. 

Mam dla Ciebie dwie propozycje na zakup mojego kursu.

Kupując teraz oszczędzasz 100 zł 

Możesz wybrać wariant z indywidualnymi konsultacjami video, opisujesz wcześniej problem, pytania, wyznaczamy sobie idealną datę na spotkanie i siadamy na 60 minutową rozmowę vidoe w celu rozwiązania Twego problemu. Oczywiście także w ramach tego pakietu dostajesz dostęp do kursu na 365 dni i do grupy na Facebooku.

Druga wersja to dostęp do kursu na okres 365 dni, bez ograniczeń, wówczas masz  dostęp do konsultacji na grupie. 

Hurry Up!

Mam dla Ciebie  dwie opcje kursu:

Wariant A – Premium kurs z dostępem do 60 minutowych indywidualnych konsultacji video – 299 zł Brutto – tylko przez godzinę 199 zł, 

Wariant B – Podstawowy kurs z dostępem do konsultacji w ramach kursu na grupie otwartej – 199 zł Brutto – tylko przez godzinę 99 zł.

Zastanawiasz się czy to dobry moment na kurs marketing?

Dlaczego warto?

11. Kurs z ponad  11 h nagrań, prezentacje, ponad 40 lekcji – to mocna bomba wiedzy na start, jak i dla zaprawionego w boju marketingowca,

2. Treść oparta o nowy wygląd Facebooka – nie zgubisz się,

3. Konsultacje – nie wiesz?komentujesz lekcje – ja odpowiadam – Uczymy się wszyscy razem!

4. Gwarancja 100% lub zwrot kasy – nic nie ryzykujesz!

Regularna cena za pakiet podstawowy to 199 zł

Zobacz listę updatów, kurs żyje wraz ze zmianami na Facebooku i nie tylko, dochodzą nowe lekcje, na bazie Waszych potrzeb.

 Update do kursu:

7 Stycznia dodany materiał – Reklama na Messengerze vs zmiana prawa europejskiego, jak zdobywać klientów w 2021.

17 stycznia – dodany materiał 40 minut, pełny schemat publikacji postów, budowy lejka sprzedażowego w oparciu o piksel, narzędzia Facebooka i testowanie, kopiowanie reklam. 

25.01 – 40 minut materiału o menadżerze firmy, co i jak w nim poukładać by móc zarządzać swoją stroną i kontami reklamowymi. 

18.02 – 40 minut o optymalizacji reklam na Facebooku, czym się kierować, na co zwracać uwagę.

24.02 – 22 minuty – O bocie, który automatycznie komentuje, lajkuje i wysyła wiadomości do osób, które skomentowały Twój post – darmowe rozwiązanie oparte o dwa narzędzia 

02.03  –  Checklista gotowych rzeczy, które musisz znać przed startem kampanii reklamowej. 

Zobacz przykładową lekcję na temat lejków sprzedażowych. 

Zastanawiasz się dla kogo jest ten kurs,
Czy dasz radę?

N

Wszystkich – którzy nie mają dużo czasu ale chcą szybko przyswoić najważniejsze elementy by skutecznie prowadzić profil na Facebooku,

N

Zainteresowanych – jak skutecznie i taniej kupować reklamy u lokalnych wydawców, jakie wskaźniki są ważne, co brać pod uwagę by nie kupować kota w worku a skuteczną reklamę, która dotrze do Twoich odbiorców!

To jest idealne rozwiązanie dla:
– branży beauty,
– branży gastronomicznej,
– branży usługowej,
– deweloperów,
– branży budowlanej,
– producentów,
– właścicieli sklepów stacjonarnych,
– samozatrudnionych ekspertów w swoim fachu,
– mikro i makro firm, które szukają klientów w internecie

To kurs skupiony na tym, jak prowadzić komunikację z lokalnym rynkiem (i nie tylko), zwłaszcza gdy sprzedajemy usługi, produkty offlinowo a w internecie szukamy naszych klientów.

Dodatkowo otrzymujesz gwarancję 100% satysfakcji z kursu.

Zobacz II przykładową lekcję.

Od 6 lat prowadzę dla was blog marketingnaluzie.pl, fanpag i kanał na Youtube, gdzie dzielę się z Wami wiedzą na temat social mediów – sprawdź w jaki sposób podaje wam wiedzę. 

To co Ci oferuję to moje moje lata doświadczenia oparte na wnioskach  z popełnionych błędów i know how sukcesu.

 

 

Moje statystyki w internecie

fanów na Facebooku

subskrybcji na Youtube

poradników na Youtube

godzin oglądano moje filmy na YouTUBE

Opinie na temat współpracy.

Zobacz ostatnio dodane opinie na temat współpracy ze mną.

„Głowa pełna pomysłów, natchnienie w działaniach marketingowych”

Jacek Leisa

Właściciel, JL PROJEKT

„Bardzo dziękujemy za pomoc w rozwoju naszego stowarzyszenia. Wiedza przekazana bezcenna, będziemy się starać wdrożyć ją jak najszybciej i jak najlepiej, by być skuteczniejsi.”

Agnieszka Mikołajek

Prezeska , Stowarzyszenia Oławska Platforma Pomocy

“Profesjonalne i pełne inspiracji 3 godziny konsultacji. Warto skorzystać i spojrzeć na swoje działania marketingowe z innej strony. Dzięki Grzegorz Zajączkowski. Polecam wszystkim.”

Patrycjusz Jaworski

Dyrektor marketingu, Kastell

“Chciałbym polecić Marketing na luzie, a przede wszystkim Grzegorza, który angażuje się w to co robi w 100% kiedy pojawia się problem, to szuka różnych rozwiązań i co najważniejsze zawsze kreatywnie podchodzi do wszystkiego. mega dobry kontakt, duża wiedza i świetna analiza pomysłów. Markering na luzie – POLECAM”

Robert Kleczkowski

Właściciel, Parisien

100% Gwarancja satysfakcji, jeżeli Ci się kurs nie spodoba masz 14 dni na jego zwrot a ja oddam Ci całą wartość zamówienia. 

Regularna cena to 299 zł

FAQ

1. Czy mogę oddać kurs, jak mi się nie spodoba?

Tak, masz 14 dni na zwrot i dostaniesz 100% zwrotu. 

2. Na jak długo kupuję kurs?

Kupujesz go z dostępem na rok.

3. Ile razu mogę z niego skorzystać?

Możesz korzystać, dowolnie ile chcesz w ciągu roku od zakupu.

4. Czy kurs jest aktualizowany?

Tak, w  miarę zmian na Facebooku dochodzą aktualizacje kursu oraz nowe lekcje. 

5. Jak wyglądają konsultacje premium?

Umawiamy się na godzinną rozmowę, wcześniej opisujesz  mi problem do omówienia, dajesz jeżeli trzeba dostępy do konta i rozwiązujemy Twój problem.

6. Jak wyglądają konsultacje grupowe?

Możesz komentować, poszczególne elementy lekcji i zadawać pytania, lub wejść na grupę i tam rozmawiamy o zmianach na Fb poradach etc. 

 

Nie jesteś pewien czy ten kurs, jest dla Ciebie?

Sprawdź swą wiedzę w quizie wiedzy na temat prowadzenie działań reklamowych oraz prowadzenia profilu na Facebooku, mam dla Ciebie tam 25 pytań, na każde z nich jest jedna prawidłowa odpowiedź i masz na to 25 minut.

Sprawdź swoją wiedzę i zdecyduj! Kliknij i przetestuj swoją wiedzę!

Masz pytania?

Napisz maila, porozmawiajmy!

Nowe pole

13 + 2 =