#2 Facebook tips&tricks – pomysł na reklamę – targetowanie

To może być bardzo ciekawa opcja na reklamę i sprzedaż produktów, do całkiem nowej grupy docelowej. Oczywiście pod warunkiem, że Wasz produkt, usługa nadaje się na prezent.

To jeden z warunków, drugi to taki, że macie przygotowany pod to produkt. To znaczy całe know how, mam tu na myśli usługę, jaką jest sprzedaż produktu.

Czyli możecie sprzedawać ładnie zapakowane produkty np z kartką liścikiem napisanym przez was dla danej osoby, która będzie obchodzić urodziny, vouchery na zakupy w sklepie lub usługi oraz inne.

Kupujący szukając prezentu dla kobiety lub mężczyzny, która niedługo będzie mieć urodziny, powinien w Twoim sklepie mieć kompleksową usługę.

Wejść, wybrać prezent, dostać liścik z życzeniami (najlepiej jakieś gotowce), piękne pudełko i ciach po robocie, prezent kupiony, każdy zadowolony.

Do takiej grupy dotrzecie, wybierając Demografia-> wydarzenia z życia -> znajomi.

Mam dla Ciebie specjalną ofertę na mój Kurs marketingu on line, ponad 11 godzin video plus dodatkowe rabaty, które sprawią, że ten kurs będzie praktycznie dla Ciebie za darmo.

II edycja Kursu Marketing na Facebooku dla Każdego! – już dostępna, a w niej podstawy, strategie, case study i gotowe schematy reklamowania się na Facebooku.

Mam dla Ciebie ponad 9h materiałow Video – 100% gwarancji lub zwrot pieniędzy – Dowiedz się więcej

Newsletter - tylko dobrych wiadomości