Cennik

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc ex sem, facilisis sed viverra nec, sagittis vel quam nulla nisi mi scelerisque quis.

Standard Packages

Kim jestem i dlaczego ten blog, ta strona ?

 Grzegorz Zajączkowski

Od 2008 roku zajmuje się reklamą internetową, pracuję w Polska Press Grupa odpowiadam za przygotowanie kreatywnych rozwiązań reklamowych dla naszych klientów, jestem typowym naturszczykiem, który większą wagę przykłada do mechanizmów działania niż do angielsko języcznych definicji.

W tym czasie przeprowadziłem setki kampanii reklamowych wykorzystujących większość dostępnych możliwości reklamowania się w sieci, były to kampanie reklamowe zarówno lokalne jak i ogólnopolskie.

Najczęściej uczyłem się na swych błędach i teraz chciałbym Wam pomóc byście oszczędzili sobie kilku (przeważnie kosztownych finansowo, wizerunkowo) pomyłek.

Specjalizuję się w kreatywnym podejściu do kampanii reklamowych, nawet typowy display (banery reklamowe) można zrobić ciekawie i skutecznie. 

Standardowe rozwiązania są dobre na początek, kiedy dopiero wchodzimy w świat reklamy, gdy już w nim posiedzimy to zarówno handlowcom, agencjom reklamowym standardowe podejście się zwykle nudzi to raz dwa okazuje się, że nie jest zawsze ono najlepszym wyjściem.

Stawiam na indywidualne rozwiązania dla każdej firmy a głównym celem tej strony jest pomoc firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, w których bardzo często nie ma czasu lub czasu i pieniędzy na fachowe szkolenia z marketingu internetowego. 

Mam nadzieje, że moja wiedza się Wam przyda.

Co prawda Morfeuszem nie jestem ale z racji dreadów i tak wiele osób mówi że jestem z Matrixa.

 

Czekam i liczę na wasze komentarze i sugestie odnośnie przystępności przekazywanej wiedzy jak i tematów jakie chcielibyście poruszyć

Miłego Dnia 

Grzegorz Zajączkowski 

For all other content inquiries, contact me or get an instant quote!

Testimonials

Aliquam vehicula nunc facilisis tincidunt feugiat. Pellentesque sed viverra nisi. Fusce et laoreet augue. Quisque pretium, felis at volutpat rhoncus, ligula lectus semper urna.

Jhon Smith, CEO @ Labib Digital Studio

Duis tristique pretium nunc, eget imperdiet tortor auctor et. Mauris porttitor mollis metus at sollicitudin. Etiam id bibendum ipsum. Proin molestie, velit eget euismod rhoncus.

Jhon Smith, CEO @ Labib Digital Studio

Fusce in sapien sit amet lectus iaculis porttitor ac at magna. Proin at lectus tincidunt ante dapibus rhoncus. Maecenas eget ornare ipsum. Sed quis consequat lorem.

Thomson Polan, CEO @ Caramal Digital Studio

Featured Writing Samples

Get In Touch

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z nowościami w świecie reklamy internetowej